Produktdetaljer
| Produktnavn | Fabrikk lavpris rørformet 1000 kg Super PPFibc-poser i bulkfor bartrestokker |
| SWL | 500 kg til 1 tonn, 1 tonn til 1,5 tonn, 2 tonn; |
| Farge | Hvit, gul osv. |
| Printing | Fargeutskrift |
| Merkelapp | Kunne sy etiketter på bulkposen |
| GSM | 120–300 g/m² |
| Størrelse | Som kundens krav |
| Foring | med eller uten innvendig PE-fôr for vanntetthet |
| Løfteløkker | 4 løkker eller 2 løkker, krysshjørne, |
| Topptyper | Med trekk, eller med topptut, åpen topp, duffeltopp |
| Bunntyper | Flat bunn, kryssfestebunn, med utløpstut |
| MOQ | 200 stk med sjøtransport |
| Pakke | 50 stk/pakke (ball), tilpasset, pakket med PP-vevd pose |
| Leveringstid | 5–15 dager |
| Handelsbegrep | EXW LINYI;FCA GUANGZHOU ELLER SHAGNHAIFOB QINGDAO, CIF, CFR |
| Betaling | T/T eller L/C ved syne; Western Union, PayPal |
| Prøver | Gratis vareprøver |
Firmaprofil:
| Firmanavn | LINYI DONGYI IMPORT & EKSPORT CO., LTD |
| Virksomhetstype | Produsent/fabrikk og handelsselskap |
| Hovedprodukter | pp vevd pose, BOPP vevd pose, pp vevd poserulle, nettingpose, FibcBulkposerog andre plastposer. |
| Sertifikat for styringssystem | ISO 9000 |
| Sted | Linyi City, Shandong-provinsen |
Søknad
FIBC-bulkposer er også kjent som PP-bulkposer, som har blitt brukt innen transport- og byggebransjen. De brukes vanligvis til å laste varer som er veldig tunge fra 500 kg til 2 tonn, som kjemiske produkter, jord, sand, byggeavfall, korn og sement osv. De er laget av 100 % ny jomfruelig polypropylenstoff med sterk styrke og holdbarhet. Vi kan OEM-produsere FIBC-bulkposer i henhold til kundens krav, for eksempel ved å legge til topptut og bunntut for enkel tømming av varer, for eksempel legge til deksel for beskyttelse, som bildene nedenfor. Vi støtter også trykking av logo og etiketter på PP-supersekkene. Vi har også forskjellige farger på håndtakene, rød og gul, grønn, blå; og du KAN FÅ EN GRATIS PRØVE;
Hoved eksportmarked:
● Asia
● Midtøsten
● Øst-Europa
● Vest-Europa
● Nord-Amerika
● Mellom-/Sør-Amerika osv.
Hva bør jeg gi deg beskjed om hvis jeg ønsker å få et tilbud?
● Hva skal du bruke den til? For eksempel til mat, kjemiske produkter, landbruk eller industri?
● Hvilken farge ønsker du? Hvit, gul, grønn, blå osv.
● Hvor mange farger på logoen din, hvis du vil trykke ditt eget design på bulkposen;
● Hvilken størrelse trenger du? Eller gi oss beskjed om lastevekten, så anbefaler vi riktig størrelse;
● Vekt på bagasje: 5 kg, 100 kg eller annet? Som din forespørsel eller vi foreslår.
● Hva er mengden?
Kan vi besøke fabrikken din før vi bestiller?
Ja selvfølgelig, velkommen til å besøke fabrikken vår og sjekke produksjonslinjen vår;
Vår produksjonslinje for PP-jumboposer har blitt kontrollert av en autorisasjonsorganisasjon, og vi kan gi deg sertifiseringen for kontroll.













