Bransjespesifikke attributter
| Industriell bruk | Jordbruk |
| Vesketype | Type VEVET POSE |
| Trekk | Sikkerhet |
| Plasttype | PP |
Andre attributter
| Opprinnelsessted | Kina |
| Merkenavn | DONGYI |
| Modellnummer | DL-016 |
| Overflatehåndtering | Offsettrykk |
| Materiell struktur | PP |
| Tetting og håndtak | Varmeforsegling |
| Tilpasset bestilling | Akseptere |
| Farge | Hvit |
| Størrelse | Godta kunde |
| Printing | Forskyvning |
| Tykkelse | 45–140 g/m² |
| Bunn | Dobbeltbrettet Enkelt sydd |
| Topp | Hodekutt |
| Logo | Tilpasset logo akseptabel |
| Søknad | Kornemballasje |
| Sertifikat | ISO9001 |
| Bruk | 25lbs 50lbs polypropylen vevd polymesh-pose for grønnsaker |
Produktoversikt
| Produkt | Nettingposer |
| Materiale | Jomfruelig / Resirkulert PP |
| Vekt | som du ba om |
| Bredde | 280–1500 mm |
| Størrelse på pp vevd pose | lengde * bredde (som forespørselen din) |
| Sting | dobbel bretting, enkelt sting |
| Topptype | varme-/kaldkutt, med gjenging, med bånd/håndtak eller varmeforsegling |
| Bunntype | én brett med ett/to sting, to brett med ett/to sting |
| Foring | belagt eller med foringspose for fuktsikker |
| Overflatehåndtering | Sklisikre eller glatte |
| Utskriftsmetode | logo støtte Flexo-trykk (BOPP), offsettrykk, farget trykt |
Forsyningsevne
| Forsyningsevne | 5000000 stk/stykker per måned |
Ledetid
| Antall (stykker) | 1–2000 | 2001–100 000 | 100001–200000 | > 200 000 |
| Leveringstid (dager) | 3 | 10 | 20 | Skal forhandles |
Fordeler
Om oss: LINYI DONGYI IMPORT&EXPORT CO., LTD er en av de største fabrikkene som produserer pp-vevde vesker med velutstyrte testfasiliteter.
Om QC: svært streng kvalitetskontroll.
Hovedprodukter: polypropylensekker, laminerte PP-poser, resirkulert PP-vevd pose, rull med vevd PP-pose, laminert BOPP-pose, jumbopose, nettingpose og andre plastposer.
PP-poser eller PP-vevde sekker er mye brukt i landbruket som pakking av mat, ris, mel, sukker, salt, dyrefôr, storfefôr, korps, mais, korn, frokostblanding, risskall, taro, frø, hvete, bambus, kakao, kaffebønner, stivelse, soyabønner og så videre.
For industribruk som pakking av asbest, gjødsel, sand, sement, byggeavfall, søppel, ved, trekull, karbon, kjemiske materialer, gjødselfyll, harpikser, postsekker og leveringsposer og så videre.
Hvorfor velge oss
1. En av de største produsentene av fôrposer av polypropylen
2. Delta på Alibaba i to år og bli bekreftet av dem;
3. Har gjort grundig research i markedet for vevde pp-vesker i utlandet og er kjent med dine handelsvaner;
4. Har ikke mye strenge forespørsler om mengden på grunn av våre 50 forskjellige produksjonslinjer;
5. Kan autorisere deg som vår distributør i ditt land;
6. Lag ditt eget design og skriv ut logoen din.
7. Kunne garantere å levere varene i tide
8. Faste kunder vil få stor rabatt;
Våre tjenester
Spørsmål 1: Er du en produsent?
Ja, vi er en produsent med nesten 20 års erfaring og Alibaba-verifiserte medlemmer. Vi er spesialisert og profesjonelle innen vevde PP-poser.
Q2: Hva bør jeg gi deg beskjed om hvis jeg ønsker å få et tilbud?
1. Bruk: For mat, kjemiske produkter, landbruk eller industri?
2. Farge: Gjennomsiktig, hvit eller andre farger?
3. Utskrift: INGEN utskrift, én side eller dobbel?
4. Størrelse: Bredde, lengde. Som din forespørsel eller vi foreslår
5. G/kvadratmeter: Som din forespørsel eller vi foreslår
6. Vekt på bagasje: 5 kg, 100 kg eller andre? Som din forespørsel eller vi foreslår.
7. Antall: For å gi deg den beste og nøyaktige prisen.
8. Handelsbetingelser: EXW, FOB eller CFR.
Q3: Hva med produktene og prisen din?
Vi tilbyr deg en rimelig pris for produkter av solid kvalitet, og du vil aldri bli skuffet.
Q4: Hva er minimumsbestillingsmengden? (MOQ)
I henhold til ulike produkttyper og spesifikasjoner har den ulik MOQ. For et vinn-vinn-forhold og langsiktig samarbeid er det mulig å forhandle, og vi tilbyr deg den beste før- og ettersalgsservicen.
Q5: Hva er behandlingstiden?
Rundt 10-30 dager, basert på bestillingsmengden din og dine forespørsler om poser
Q6: Hva er betalingsbetingelsene dine?
T/T (30 % depositum før masseproduksjon, resterende beløp betales etter mottak av kopi av B/L).
Q7: Kan du sende en prøve før jeg bestiller?
A: Ja, selvfølgelig kan prøven sendes for å teste vår kvalitet og service














