Produktdetaljer
| Produktnavn | Billig 1,5 tonn/1000 kg polypropylenveving FIBC jumbo storsekk for ved |
| SWL | 500 kg til 1 tonn, 1 tonn til 1,5 tonn, 2 tonn; |
| Farge | Hvit, gul osv. |
| Printing | Fargeutskrift |
| Merkelapp | Kunne sy etiketter på bulkposen |
| GSM | 120–300 g/m² |
| Størrelse | Som kundens krav |
| Foring | med eller uten innvendig PE-fôr for vanntetthet |
| Løfteløkker | 4 løkker eller 2 løkker |
| Topptyper | Med trekk, eller med topptut, åpen topp, duffeltopp |
| Bunntyper | Flat bunn, kryssfestebunn, med utløpstut |
| MOQ | 200 stk med sjøtransport |
| Pakke | 50 stk/pakke (ball), tilpasset, pakket med PP-vevd pose |
| Leveringstid | 5–15 dager |
| Handelsbegrep | EXW LINYI;FCA GUANGZHOU ELLER SHAGNHAIFOB QINGDAO, CIF, CFR |
| Betaling | T/T eller L/C ved syne; Western Union, PayPal |
| Prøver | Gratis vareprøver |
Firmaprofil:
| Firmanavn | LINYI DONGYI IMPORT & EKSPORT CO., LTD |
| Virksomhetstype | Produsent/fabrikk og handelsselskap |
| Hovedprodukter | pp vevd pose, BOPP vevd pose, pp vevd poserulle, nettingpose, jumbo storpose og andre plastposer. |
| Sertifikat for styringssystem | ISO 9000 |
| Sted | Linyi City, Shandong-provinsen |
Bruk
Jumbo-storsekker er også kjent som PP-tonnsekker, som har blitt brukt innen transport og byggebransjen. De brukes vanligvis til å laste gjenstander som er veldig tunge fra 500 kg til 2 tonn, som kjemiske produkter, jord, sand, byggeavfall, korn og sement osv. Den er laget av 100 % ny jomfruelig polypropylenstoff med sterk styrke og holdbarhet. Vi kan OEM-ere bulksekkene i henhold til kundens krav, for eksempel legge til topptut og bunntut for enkel tømming av varer, for eksempel legge til deksel for beskyttelse, som bildene nedenfor. Vi støtter også trykking av logo og etiketter på bulksekkene. Vi har også forskjellige farger på håndtakene, rød og gul, grønn, blå; og du KAN FÅ EN GRATIS PRØVE;
Hoved eksportmarked:
● Asia
● Midtøsten
● Øst-Europa
● Vest-Europa
● Nord-Amerika
● Mellom-/Sør-Amerika osv.
Hvorfor velge oss
● En av de største leverandørene av jumbo-storsekker i Kina;
● Alibaba Golden Verified Suppliers;
● Internasjonale godkjenninger;
● Fleksibel bestillingsmengde
● Distributør tilbys;
● Gratis vareprøver
● Rask levering
● Billig pris med produkter av høy kvalitet;













