Produktdetaljer
| Produktnavn | Lilla 25lb PP vevd nettingpose for løk |
| Størrelse (bredde * lengde) | 1) 30 * 60 cm Lastvekt: 8 kg 2) 35 * 60 cm Lastvekt: 10 kg |
| Farge | Svart, gul, rød, oransje, hvit, rosa, grønn osv. |
| Logo | Med eller uten logo eller tilpasset |
| Vekt | 18g-80g, eller tilpasset |
| Veve | Sirkulærstrikket, vanlig vevd, varpstrikket, Leno-nettpose |
| Behandling | med eller uten UV-behandling |
| Toppen av vesken | Med eller uten snøring |
| Bunnen av vesken | sydd |
| MOQ | 10 000 stk med sjøtransport |
| Pakke | 2000 stk/pakke (balle) eller tilpasset |
| Leveringstid | 10–20 dager |
| Handelsbegrep | EXW LINYI; FCA GUANGZHOU ELLER SHAGNHAI FOB QINGDAO, CIF, CFR |
| Betaling | T/T eller L/C ved syne; Western Union |
| Prøver | Prøver er tilgjengelige og gratis |
Firmaprofil:
| Firmanavn | LINYI DONGYI IMPORT & EKSPORT CO., LTD |
| Virksomhetstype | Produsent/fabrikk og handelsselskap |
| Hovedprodukter | pp vevd pose, BOPP vevd pose, pp vevd poserulle, pe-nettpose, jumbopose og andre plastposer. |
| Sertifikat for styringssystem | ISO 9000, sertifikat for matkvalitet |
| Sted | Linyi City, Shandong-provinsen |
Søknad
PP-nettposen eller kan kalles netting, den brukes til å laste grønnsaker som potet, tomat, bønner, kaffe, mais, frukt som eple, appelsin, fersken, skrell osv.
Den er laget av PE- eller PP-materiale. Den har forskjellige farger som lilla, mørkegrønn, svart, rød og blå. Nettingposen kan også trykkes på din egen reklamepapir. Disse nettingposene med løk lar deg pakke varer i små poser med liten vekt, som 2 kg eller 5 kg, for salg i supermarkedet. De kan produseres med snor, noe som gjør det enkelt for folk å ta dem med ut av butikken.
Hvorfor velge oss:
1. Vi har rik erfaring med produksjon av nettingposer til løk, hvitløk, appelsin, peanøtter osv. 2. Medlem av Alibaba og China Plastics Processing Industry Association
3 Vi kunne tilby nettingposer med forskjellige farger på mer enn 500 000 stk med forskjellige produksjonslinjer
4. Største stoffbredde 6m/8m, film 20m
5.ISO-, TUV-, BV- og SGS-sertifisert
6. Kunne skrive ut kundens logo
7. Delta på mange messer som Canton Fair;












