Produktdetaljer
| Produktnavn | 10 lb leno nettingpose for 25 kg løk og skjell |
| Størrelse (bredde * lengde) | 1) 30 * 60 cm Lastvekt: 8 kg 2) 35 * 60 cm Lastvekt: 10 kg |
| Farge | Svart, gul, rød, oransje, hvit, rosa, grønn osv. |
| Logo | Med eller uten logo eller tilpasset |
| Vekt | 18g-80g, eller tilpasset |
| Veve | Sirkulærstrikket, vanlig vevd, varpstrikket, Leno-nettpose |
| Behandling | med eller uten UV-behandling |
| Toppen av vesken | Med eller uten snøring |
| Bunnen av vesken | sydd |
| MOQ | 10 000 stk med sjøtransport |
| Pakke | 2000 stk/pakke (balle) eller tilpasset |
| Leveringstid | 10–20 dager |
| Handelsbegrep | EXW LINYI; FCA GUANGZHOU ELLER SHAGNHAI FOB QINGDAO, CIF, CFR |
| Betaling | T/T eller L/C ved syne; Western Union |
| Prøver | Prøver er tilgjengelige og gratis |
Firmaprofil:
| Firmanavn | LINYI DONGYI IMPORT & EKSPORT CO., LTD |
| Virksomhetstype | Produsent/fabrikk og handelsselskap |
| Hovedprodukter | pp vevd pose, BOPP vevd pose, pp vevd poserulle, pe-nettpose, jumbopose og andre plastposer. |
| Sertifikat for styringssystem | ISO 9000, sertifikat for matkvalitet |
| Sted | Linyi City, Shandong-provinsen |
Bruksfordeler
Nettingposen eller kan kalles nettingnett, den brukes til å laste grønnsaker som potet, tomat, bønner, kaffe, mais, frukt som eple, appelsin, fersken, skrell osv.
Så vanligvis kaller vi dem nettingposer med løk, potetnettposer, små nettingposer med snøring til egg. De er laget av PE- eller PP-materiale. Nettingposen kan laste gjenstander med forskjellige vekter som 2 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg, 25 kg, opptil 50 kg. Du gir oss bare beskjed om volum og vekt på varen, så anbefaler vi den beste for deg.
Og nettingposen vil også ha størrelsesforskjell på grunn av dens fleksibilitet, så det er normalt at nettingposen er større eller mindre innenfor 2 cm.
Før du bestiller nettingposer i bulk, vil vi gi deg gratis prøve;
Hvorfor velge oss
● En av de største leverandørene av nettingposer i Kina;
● Alibaba Golden Verified Suppliers;
● Internasjonale godkjenninger;
● Fleksibel bestillingsmengde
● Distributør tilbys;
● Gratis vareprøver












